Zastosowanie

Czyszczenie zegarków

Łatwość stosowania
i zapach wanilii

Ściereczki Cape Cod doskonale nadają się do polerowania porysowanych zegarków.

Wszyscy znamy to uczucie, gdy zobaczymy pierwszą rysę na naszym nowym czasomierzu! Ta jedna rysa nie daje nam spokoju… Na szczęście Cape Cod przybywa z pomocą!

Usuń zanieczyszczenia z zarysowanego elementu. Mokrą ścierką pocieraj porysowaną powierzchnię po czym wypoleruj miękką chłonną ścierką. To takie proste! Dodatkowa powłoka ochronna utrudni ponowne zarysowanie i pozostawi przyjemny świeży zapach.

Zobacz również
Bezpieczne i łatwe w użyciu

Jakich produktów użyć?

Czyszczenie armatury / zastawy stołowej

Łatwość stosowania
i zapach wanilii

Pamiętasz ten stary zestaw srebrnych sztućców? Miłość Twojego życia nie ciągle przypomina Ci o przebarwionym kranie w łazience? Ta lampa, którą kupiliście na pchlim targu wymaga odświeżenia? Czajnik od znanego projektanta nie błyszczy jak dawniej? Tak, my też byliśmy w tej sytuacji. Z Cape Cod załatwisz wszystkie te sprawy!

Dokładnie wyczyść polerowany element ciepłą wodą z mydłem, po wysuszeniu pocieraj nasączoną ściereczką widoczne uszkodzenia. Po usunięciu wszystkich niedoskonałości wypoleruj do sucha miękką chłonną ścierką. Ta delikatna powłoka ochronna, która pozostała na naprawianych elementach sprawi, że efekt polerowania będzie widoczny dużo dłużej. I w dodatku pachnie wanilią!

Zobacz również
Bezpieczne i łatwe w użyciu

Jakich produktów użyć?

Czyszczenie biżuterii

Łatwość stosowania
i zapach wanilii

Porysowana zawieszka? Srebrny łańcuszek ma ciemną powłokę oksydacji? Pierścionek nie błyszczy tak jak dawniej? Nie martw się, Cape Cod pomoże!

Przed polerowaniem biżuterii należy ją dokładnie wyczyścić, najlepiej ciepłą wodą z mydłem. Po wysuszeniu delikatnie pocieraj ściereczką nasączoną płynem i wypoleruj miękką chłonną ścierką. Efekt będzie lepszy niż może Ci się wydawać! Na biżuterii zostanie niewidoczna powłoka ochronna, która wydłuży efekt polerowania i pomoże w ochronie przed nowymi rysami. Waniliowy zapach jest tylko jej miłym dodatkiem.

Zobacz również
Bezpieczne i łatwe w użyciu

Jakich produktów użyć?

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl